Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

ЄБРР виділив "Українським аграрним інвестиціям" кредит 13 млн доларів

Переглядів: 693 Коментарів: 0
загрузка...
ЄБРР виділив "Українським аграрним інвестиціям" кредит 13 млн доларівЄвропейський банк реконструкції та розвитку надає кредитну лінію на поповнення оборотного капіталу у розмірі 13 млн дол. компанії “Українські аграрні інвестиції”, яка експлуатує понад 70 господарств, розташованих в північній і західній Україні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЄБРР.

Кредит є першим проектом в рамках нової корпоративної кредитної лінії банку в розмірі 150 млн євро, яка призначена для підтримки нинішніх клієнтів ЄБРР в країні.

“Надаючи підтримку цього проекту, ЄБРР вкладає додаткові кошти в одну з найбільш важливих і перспективних галузей української економіки, допоможе підприємствам агробізнесу у вирішенні питань ліквідності та оборотного капіталу, а також відновлення довіри ринку та готовності до виконання інших проектів в країні в майбутньому”, – йдеться в повідомленні.

УАІ успішно співпрацює з ЄБРР з 2010 р. Кредитні кошти дозволять компанії повною мірою забезпечити сезонний оборотний капітал, необхідний для збору врожаю на 175 тис. га, в той час як можливості фінансування в Україні значно скоротилися.

Проект входить до загального плану оперативного реагування ЄБРР в Україні, спрямованого на підтримку реального сектору вітчизняної економіки. ЄБРР розраховує вкладати приблизно 1 млрд на рік, а з лютого 2018 р. За даний час річний рівень інвестицій перевищив 400 млн.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. На 1 травня 2018 р. банк виділив 8,4 млрд євро (11,5 млрд дол) у рамках 327 проектів.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин