Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

До українського ЖКГ залучать 872 млн дол США і 872,08 млн євро інвестицій

Переглядів: 1403 Коментарів: 0
загрузка...
До українського ЖКГ залучать 872 млн дол США і 872,08 млн євро інвестиційМінрегіон обговорює з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції та розвитку проекту, які дозволять залучити інвестиції на суму 872 млн доларів США і 872,08 млн євро до сфер теплопостачання, енергозбереження, водопостачання, водовідведення, твердих побутових відходів. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов під час Європейського тижня сталої енергії в Україні, який відкрив свою роботу у Львові 23 червня, повідомляє прес-служба Міністерства.

За словами Андрія Білоусова, в Україні створена Експертна робоча група високого рівня з питань енергозбереження та енергоефективності у житлово-комунальному секторі України, метою якої є реалізація Програми підвищення енергоефективності у житлово-комунальному секторі України, яка готується Федеральним Міністерством екології, охорони навколишнього середовища, будівництва та ядерної безпеки Німеччини, спільно з ЄБРР.

Програма дасть змогу мобілізувати інвестиційні кошти для модернізації житлового сектора і сектора централізованого теплопостачання.

Заступник міністра підкреслив, що крім залучення інвестицій, важливим також є питання їхнього повернення. Мінрегіон України активно працює в цьому напрямку. Він нагадав, що в Україні набув чинності Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання інвестиційної діяльності у сфері житлово-комунального господарства”, реалізація якого забезпечує можливість залучення інвестицій підприємствами житлово-комунального господарства, а головне – створює умови для повернення кредитних ресурсів і можливість накопичувати кошти для подальшої модернізації.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин