Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Держпідприємництво збирає пропозиції по Типових правил розміщення зовнішньої реклами

Переглядів: 640 Коментарів: 0
загрузка...
Держпідприємництво збирає пропозиції по Типових правил розміщення зовнішньої рекламиВ Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва відбулося чергове засідання Робочої групи з обговорення проекту постанови КМУ «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами».

Членами робочої групи в черговий раз було зазначено про необхідність розробки вказаного Проекту вже після прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень) (реєстр. № 0944 від 12.12.2018).

Проте, вказаний законопроект вже більш ніж півтора року, не приймається Парламентом, а в свою чергу Типові правила розміщення зовнішньої реклами (затверджені постановою Уряду від 29.12.2003 № 2067), вже не відповідають чинному законодавству.

За результатами засідання учасники домовилися про подання у 10-денний термін до Держпідприємництва України своїх зауважень та пропозицій до проекту постанови. Після доопрацювання проекту буде його повторне обговорення.

Довідково: У зв’язку з прийнятим Законом України від 09.04.2018 № 1193-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» внесено зміни до Законів України «Про рекламу» та «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності». Відтак існує необхідність у доопрацюванні та перегляді вказаного проекту постанови Кабінету Міністрів України .
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин