Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Середній розмір пенсій в Україні збільшився до 1561 грн

Переглядів: 998 Коментарів: 0
загрузка...
Середній розмір пенсій в Україні збільшився до 1561 грнВід початку року в Україні не допущено зменшення розміру пенсій жодної категорії пенсіонерів. Станом на 1 липня середній розмір пенсій збільшився до 1560 грн. 98 коп., що на 34,89 грн. більше, ніж півроку тому.

Про це говорили на нараді у Пенсійному фонді з начальниками головних управлінь в областях та м. Києві за підсумками роботи в першому півріччі 2018 р. з виконання плану надходжень, своєчасного фінансування та виплати пенсій, погашення заборгованості за платежами.

У нараді взяли участь заступник Міністра соціальної політики України Валерій Ярошенко, в. о. Голови правління Пенсійного фонду України Василь Кравчук.

Враховуючи складну економічну й соціальну ситуацію в державі, технічні перешкоди в процесах забезпечення видатків на пенсійні виплати готівкою, перше півріччя було для працівників органів Пенсійного фонду напруженим.

За оперативними даними, загальна сума видатків на пенсійні та інші заплановані виплати становила 124,9 млрд. грн., що на 0,4 млрд. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

У загальному обсязі доходів 65,3% належить власним надходженням, які за цей період становлять 81,6 млрд. грн. Це на 0,5 млрд. грн. більше, ніж за січень – червень минулого року.

З Державного бюджету України на фінансування пенсійних програм надійшло 41,9 млрд. грн., що відповідає плановим показникам на цей період.

Для покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних з виплатою пенсій, з державного бюджету залучалися позики, суми яких, надані протягом першого півріччя нинішнього року, повернуті в повному обсязі.

Протягом першого півріччя 2018 р. органи Пенсійного фонду України призначили пенсії 272 тис. громадян, в тому числі 6,04 тис. пенсій – особам з числа військовослужбовців. 294 тис. працюючих пенсіонерів проведено перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу або стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсій.

Учасники наради обговорили пріоритетні напрямки роботи Пенсійного фонду України на друге півріччя. Серед них – безумовне виконання бюджету Пенсійного фонду на 2018 рік з урахуванням антикризових заходів, своєчасне фінансування пенсійних виплат, оперативна і дієва допомога вимушеним переселенцям з АР Крим, Донецької та Луганської областей у вирішенні їхніх пенсійних питань.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин