Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Підписано закон про внесення відбитків пальців у закордонні паспорти - ще 1 крок до ЄС

Переглядів: 1343 Коментарів: 0
загрузка...
Підписано закон про внесення відбитків пальців у закордонні паспорти - ще 1 крок до ЄСПрезидент України Петро Порошенко підписав закон Про внесення змін до закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр і документи, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу або її спеціальний статус, яким дозволяється внесення до біометричних закордонних паспортів відбитків пальців рук. Про це повідомляє прес-служба глави держави в п’ятницю, 8 серпня.

Повідомляється, що відповідно до закону, відбитки пальців рук визначаються як одні з основних біометричних даних особи та вноситимуться на безконтактний електронний носій документів для виїзду за кордон, що дасть змогу ідентифікувати особистість при перетині кордонів.

Закон створює правові підстави для оцифровки відбитків пальців та внесення їх на безконтактний електронний носій паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта України, службового паспорта України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон і проїзного документа біженця.

У прес-службі зазначають, що цей закон дасть змогу забезпечити виконання рекомендацій європейських фахівців з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Раніше уряд України постановив розпочати виготовлення, оформлення та видачу біометричних закордонних паспортів з 1 січня 2018 року. За словами міністра юстиції Павла Петренка, біометричні паспорти коштуватимуть на 50% дешевше, ніж сьогодні коштують закордонні паспорти.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин