Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

У Києві деякі великі банки припинили продаж доларів без попереднього замовлення - ЗМІ

Переглядів: 644 Коментарів: 0
загрузка...
У Києві деякі великі банки припинили продаж доларів без попереднього замовлення - ЗМІУ київських відділеннях великих банків перестали продавати долари, повідомили місцеві покупці.

Зокрема, іноземну валюту не можна придбати в Приватбанку. Тут долари продають тільки за попереднім замовленням на наступний день і в обмеженій сумі – $ 100 в день. Такий ліміт фінустанова ввела через дуже великий попит на валюту, повідомили Корреспондент.net на гарячій лінії Приватбанку.

Подібна ситуація і в Райффазен Банк Аваль, де долари також продають за попереднім замовленням на наступний день, але в межах 15 тис. грн. Однак цієї суми може і не бути в наявності, повідомили оператори гарячої лінії. Нагадаємо, що цей ліміт, встановлений Нацбанком, діє до 1 вересня.

А у відділеннях Укрсиббанку купити долари за попереднім замовленням можна тільки через два-три дні. При цьому у відділеннях потрібно уточнювати, чи є там потрібна сума. У кожному з них ситуація різна, зазначили у фінустанові.

Водночас долари як і раніше продають в Ощадбанку та Укрсоцбанку, а також у банку Фінанси і кредит. Є валюта і в обмінних пунктах.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин