Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

В медичні вузи повернуться військові кафедри

Переглядів: 868 Коментарів: 0
загрузка...
В медичні вузи повернуться військові кафедриВідповідне розпорядження, розроблене МОЗ та Мінооборони, направлено на розгляд Кабінету міністрів України.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров’я України.

Як зазначили у відомстві, з відповідною ініціативою виступив заступник Міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець. Проект постанови про відновлення військових кафедр у вищих медичних навчальних закладах України розроблено міністерствами оборони та охорони здоров’я і надано на розгляд Кабміну.

За словами Лазоришинця, життя змушує в режимі онлайн вносити корективи в навчальні плани і змінювати акценти в структурі медичної підготовки. Також він додав, що необхідні зміни вже внесені в чинні навчальні програми з дисциплін «Внутрішня медицина», «Хірургія, дитяча хірургія», «Травматологія та ортопедія», «Нейрохірургія», «Гігієна та екологія», «Епідеміологія».

Нагадаємо, кафедри військової підготовки були ліквідовані в 2010 році у всіх вищих медичних навчальних закладах окрім Харківського національного, Тернопільського та Запорізького державних медичних університетів, а також опорних кафедр Української військово-медичної академії.

Фахівці сподіваються, що Міноборони сформує запит на необхідну кількість медичних працівників для військових потреб, уряд виділить відповідне фінансування, а Міністерство охорони здоров’я зі свого боку забезпечить їх якісну підготовку.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин