Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

НБУ сьогодні продав $134 млн. на валютному аукціоні - порятунок гривні триває

Переглядів: 756 Коментарів: 0
загрузка...
НБУ сьогодні продав $134 млн. на валютному аукціоні - порятунок гривні триваєСьогодні, 25 вересня, Національний банк України провів черговий валютний аукціон та задовольнив майже 100% заявок на купівлю валюти. Нагадаємо, що центральний банк був готовий продати сьогодні 200 млн. дол. США в разі наявності попиту на ринку.

Загалом регулятор отримав 51 заявку, з яких задовольнив 50 від 24 банків на загальну суму 134,6 млн. дол. США. Усім банкам Національний банк України продавав валюту за однаковим курсом 12,95 грн. за долар США.

Як зауважила Голова Національного банку України Валерія Гонтарева, обмінний курс на рівні 12,95 гривень за дол. США позитивно відображається на платіжному балансі та забезпечує економічну безпеку української держави.

Усі без винятку банки можуть брати участь в аукціоні з необмеженою кількістю заявок і мінімальних лотів розміром не менше ніж 500 тис. дол. США для задоволення потреб клієнтів на купівлю валюти.
Відповідно до правил аукціону до участі в ньому не допускаються банки, які невчасно або не в повному обсязі перерахували кошти до Національного банку України.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин