Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Національний банк України лібералізував вимоги про проведення окремих валютних операцій

Переглядів: 1241 Коментарів: 0
загрузка...
Національний банк України лібералізував вимоги про проведення окремих валютних операцій Національний банк України лібералізував вимоги щодо проведення деяких валютних операцій, що були запроваджені постановою Правління Національного банку України від 29 серпня 2018 року № 540 "Про введення додаткових механізмів для стабілізації грошово-кредитного та валютного ринків України" (далі – Постанова № 540).

Зокрема спрощено порядок здійснення зовнішньоекономічної діяльності виробниками сільськогосподарської продукції, операцій за участю іноземних експортно-кредитних агентств та операцій за акредитивами.

Крім того, передбачено можливість для здійснення резидентами операцій в іноземній валюті з оплати туристичних, транспортних та комунікаційних послуг, з оплати експлуатаційних витрат для транспортних засобів, що виконують рейси за межі України, переказування благодійними організаціями благодійної допомоги для оплати лікування фізичних осіб та інших імпортних операцій.

Зазначені вище рішення прийняті постановою Правління Національного банку України від 3 жовтня 2018 року № 626 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 29 серпня 2018 року № 540" (далі – Постанова № 626).

Постановою № 626 також уточнено, що обмеження, запроваджені Постановою № 540 з продажу готівкової іноземної валюти та з видачі готівкових коштів в іноземній валюті з поточних і депозитних рахунків, поширюються на операції з банківськими металами.

Постанова № 626 набирає чинності з 4 жовтня 2018 року.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин