Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Клієнти банку "Фінансова ініціатива" скаржаться на проблеми з платіжними картками - банк запевняє що це "неправда"

Переглядів: 1172 Коментарів: 0
загрузка...
Клієнти банку "Фінансова ініціатива" скаржаться на проблеми з платіжними картками - банк запевняє що це "неправда"Картки банку “Фінансова ініціатива” не працюють. Про це повідомляють клієнти банку. Згідно з повідомленнями, власники карток не можуть зняти гроші в банкоматі, а самі картки заблоковані.

Delo.UA спробувало зв’язатися з банком, але на телефонні дзвінки контакт-центр не відповідає. Клієнти банку повідомляють, що не можуть додзвонитися до нього з учорашнього дня.

Незабаром банк надіслав офіційну позицію, в якій, втім, відсутнє пояснення проблем з роботою платіжних карт. “Інформація про те, що банк“Фінансова Ініціатива“заблокував роботу платіжних карт, не відповідає дійсності. Що стосується можливих проблем під час телефонування в інформаційний центр банку, то сьогодні проводилися планові роботи з оновлення програмного забезпечення служби, що могло вплинути на якість його роботи. Ми сподіваємося, що це не принесло істотного дискомфорту нашим клієнтам “, – говорить Голова правління банку Андрій Циктор.

Нагадаємо, єдиним акціонером банку “Фінансова ініціатива” до початку жовтня 2018 було ТОВ “Інвест-Сервіс”. Основним бенефіціаром є Олег Бахматюк.

Олег Бахматюк також є основним бенефіціаром VAB Банку, куди 21 листопада Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин