Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

За порушення правил обміну валюти у фінустанов будуть відбирати ліцензії - попередження від НБУ для "обмінок"

Переглядів: 552 Коментарів: 0
загрузка...
За порушення правил обміну валюти у фінустанов будуть відбирати ліцензії - попередження від НБУ для "обмінок"НБУ буде відкликати ліцензії у фінустанов за порушення правил валютообмінних операцій.

Національний банк України в даний час не планує відкликати ліцензії у всіх фінансових установ, що спеціалізуються на валютообмінних операціях, але при виявленні неодноразових порушень правил проведення таких операцій має намір відкликати ліцензії у порушників.

Про це повідомили в прес-службі регулятора у відповідь на запит про достовірність інформації в ряді ЗМІ про наміри НБУ закрити більшість обмінних пунктів в Україні.

У Нацбанку нагадали, що в Україні все валютообмінні операції проводяться в касах і відділеннях банків або у відділеннях небанківських фінансових установ.

«Небанківські фінустанови для проведення таких операцій отримали в Нацбанку генеральні ліцензії. Їх робота постійно контролюється НБУ та його територіальними управліннями. При виявленні неодноразових порушень ліцензія відкликається », – йдеться в повідомленні.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин