Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

НБУ планує ввести єдиний курс гривні

Переглядів: 924 Коментарів: 0
загрузка...
НБУ планує ввести єдиний курс гривніУ центробанку мають намір відмовитися від індикативного курсу і встановити ринковий, повідомляють джерела.

З 5 лютого Нацбанк планує відмовитися від використання індикативного курсу, забезпечивши єдиний ринковий курс гривні на міжбанківському валютному ринку.

Національний банк України вирішив з 5 лютого відмовитися від використання індикативного курсу та забезпечити єдиний ринковий курс гривні на міжбанківському валютному ринку, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на власні джерела на фінансовому ринку.

"З четверга буде єдиний ринковий курс. Індикативного курсу не буде", - сказав співрозмовник агентства за підсумками наради з банкірами в НБУ в понеділок, 2 лютого.

НБУ з кінця минулого року проводить щоденні аукціони і продає близько 3 мільйонів доларів в день за заниженим курсом для встановлення індикативного курсу, на який повинні орієнтуватися банки при проведенні операцій. Так, сьогодні середньозважений курс за станом на 12.30 становив 16,1764 грн за долар, тоді як продаж на міжбанку здійснювалася за курсом близько 21,50 грн за долар.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин