Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

У Мінінфраструктурі врахували прохання перевізників і продовжили термін повернення невикористаних дозволів на міжнародні перевезення

Переглядів: 921 Коментарів: 0
загрузка...
У Мінінфраструктурі врахували прохання перевізників і продовжили термін повернення невикористаних дозволів на міжнародні перевезення Вступив в силу наказ Міністерства інфраструктури № 98 «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку», згідно з яким з 24 квітня строк повернення невикористаних дозволів на міжнародні перевезення автомобільним транспортом становить 90 днів замість 45 з дати отримання. Нововведення дасть можливість перевізникам більш ефективно використовувати дозволи і при цьому не порушувати терміни їх повернення.

Зміни були внесені до наказу № 757 «Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом».

Паралельно з метою якнайскорішого введення в дію нової редакції наказу № 757 «Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом» наразі в Міністерстві інфраструктури працює робоча група з врегулювання усіх спірних питань. Фахівці профільних департаментів спільно з представниками громадських організацій та бізнесу також розробляють дорожню карту вирішення інших проблемних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень. Документ буде опубліковано на офіційному сайті відомства уже в травні.

«Тісна співпраця Міністерства, профільних організацій та самих перевізників уже дає свої результати. Маємо намір в найкоротші терміни зробити так, щоб ринок автомобільних міжнародних перевезень працював ефективно і безперебійно, забезпечуючи українцям можливість подорожувати, бізнесу – прибуток, а державі - поповнення бюджету», - прокоментував зміни перший заступник Міністра Володимир Шульмейстер.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин