Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Пенсії учасників Другої світової війни звільнять від податків

Переглядів: 994 Коментарів: 0
загрузка...
Пенсії учасників Другої світової війни звільнять від податківВерховна Рада має намір звільнити від оподаткування пенсії учасників бойових дій Другої світової війни та інвалідів війни.

За законопроект №2781 “Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу, що стосуються оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб”, у першому читанні у вівторок проголосували 285 народних депутатів.

Законопроектом пропонується доповнити статтю 164 Податкового кодексу нормою, відповідно до якої не оподатковуються пенсії, які виплачуються учасникам бойових дій Другої світової війни, інвалідам війни та особам, на яких поширюється дія статті 10 закону про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту.

Станом на 1 січня 2018 року, за даними Пенсійного фонду України, в нашій країні залишилося 37,6 тисячі учасників бойових дій Другої світової, 43000 інвалідів війни, 193,6 тисячі сімей загиблих або померлих ветеранів, 776000 учасників і 37 осіб, які мають “особливі заслуги перед Батьківщиною” в роки війни.

Враховуючи те, що наймолодшим учасникам Другої світової зараз не менше 86 років, а середня тривалість життя для чоловіків становить 62,5 року, цифра зареєстрованих ветеранів викликає деяке сумніви.

Незважаючи на вік, в Україні є багато справжніх ветеранів і дітей війни, про яких держава майже не турбується. Ветерани живуть від пенсії до пенсії. І з нашою "безкоштовною медициною" і цінами на все мало хто з них живе по справжньому. Давно потрібно прийняти якісь дії і допомогти їм.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин