Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Бухгалтерський супровід ФО-П, ПП, ТОВ

Переглядів: 3898 Коментарів: 0
загрузка...

Бухгалтерський супровід ФО-П, ПП, ТОВЗа умов комплексного обслуговування підприємств компанія веде автоматизований, повно об’ємний бухгалтерський облік, проводить і здає баланс та звітність в податкову адміністрацію та фонди. Надає консультації з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, також практичні рекомендації від наших бухгалтерів та юристів.

 

Бухгалтерський облік ФО-П: 

- Ведення окремих частин бухгалтерського супроводу ФОП. Нарахування заробітної плати, розрахунки з дебіторами, облік основних засобів, а також одноразова здача звіту. Вартість коливається від об’єму виконаних послуг. 
- Консультація по оподаткуванню та бухгалтерському обліку. Консультація надається як в усній та і в письмовій формі. Забезпечуємо клієнтів правовими і нормативними документами, рекомендаціями, інформуємо про поточні зміни в оподаткуванні.
- Супровід податкових перевірок. Представлення інтересів клієнта в податковій адміністрації, підготування розбіжностей згідно актів перевірки, податкових заяв, інше.


Бухгалтерський супровід ПП, ТОВ:
 • Ведення бухгалтерського обліку ПП, ТОВ. Нарахування заробітної плати, розрахунки з дебіторами, облік основних засобів, а також одноразова здача звіту, та інше. Вартість коливається від об’єму виконаних послуг.

• Консультація по оподаткуванню та бухгалтерському обліку ПП, ТОВ. Консультація надається як в усній та і в письмовій формі. Забезпечуємо клієнтів правовими і нормативними документами, рекомендаціями, інформуємо про поточні зміни в оподаткуванні.

• Супровід податкових перевірок. Представлення інтересів клієнта в податковій адміністрації, підготування розбіжностей згідно актів перевірки, податкових заяв, інше.

• Податкове планування. Знаходження внутрішніх резервів підприємства, впровадження оптимальної облікової політики і форм бухгалтерського обліку ПП, ТОВ.

Заощаджуйте час і кошти – довіртеся нам!
Кожному новому проекту ми приділяємо особливу увагу!!!!

загрузка...
X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин