Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Взяти гроші в борг на вигідних умовах: міф чи реальність? Чи варто отримувати кредит готівкою сьогодні ?

Переглядів: 1012 Коментарів: 0
загрузка...
картинка щасливої дівчини яка взяла гроші в боргкартинка щасливої дівчини яка взяла гроші в боргНайзручніший спосіб отримання позики на сьогоднішній день — це кредит готівкою . Ані динамічний розвиток ринку кредитних карт, ані поступове підвищення рівня фінансової освіченості населення не може переконати потенційних клієнтів у зворотньому. Фактично підписуючи відповідні документи, вони воліють отримати готівку не в банкоматі, а в касі банківської установи без сплати будь-яких додаткових комісій.

Прийнявши рішення оформити займ, слід неодмінно подумати про ті цілі, для яких він береться. Наприклад, у випадку, якщо гроші потрібні для оплати товарів чи послуг або погашення боргу у іншому банку, звісно немає сенсу в банківській картці. Адже отриманні кошти будуть одразу ж використані для розрахунку, а банківська установа тим часом не буде стягувати комісії за обслуговування платіжним інструментом. А сам процес кредитування наскільки це можливо максимально простий.

Банківська карта стане в пригоді лише у тому разу, якщо реалізується покупки в торговельно-сервісних мережах, розрахунки закордоном і тому подібне. В обох випадках банки висувають клієнтам стандартні умови. Сьогодні щоб взяти гроші в борг безпосередньо на руки, потенційному позичальнику доведеться пред'явити фінансовій установі весь пакет документів.

картинка пачки купюр, які отримали як кредит готівкоюНе менш важливе питання стосується вибору того самого банку, послугами якого клієнт бажає намір скористатися. Не потрібно обманюватися красивим вивіскам реклами та близьким розташуванням організації. Перш ніж підписувати договір, необхідно ознайомитися з наступною інформацією: вимоги до потенційного позичальника, необхідність пред'явлення забезпечення, фінансові умови видачі коштів, наявність комісій та штрафів за дострокове погашення, політик кредитора по відношенню до позичальника, який знаходиться у скрутному становищі. В противному випадку можливі непорозуміння між сторонами і розбіжності, що тягне за собою неприємні наслідки для клієнта.

Якщо не в силах самому розібратися с питанням же взяти гроші в борг, то можна звернутися за допомогою до спеціалізованих компаній, які з радістю порекомендують банківську установу, умови якої будуть найбільш прийнятними для клієнта. Це надзвичайно важливе питання, адже у разі нехтування ним можна потрапити у боргову яму і зіпсувати собі кредитну історію. Пральний підхід до справи допоможе зберегти нерви і на позичальника не чекатиме прихована комісія, про яку він навіть не здогадувався, звертаючись за допомогою до-того чи іншого банку.
загрузка...

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин