Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Скільки зведених податкових накладних можна скласти протягом звітного періоду

Переглядів: 665 Коментарів: 0
загрузка...
Скільки зведених податкових накладних можна скласти протягом звітного періодуПодатківці в листі від 25.09.2018 р. № 20377/6/99-99-19-03-02-15 розповіли про нюанси складання протягом звітного місяця декількох зведених податкових накладних на одного контрагента-покупця.

Фахівці фіскального відомства нагадали, що порядок і умови складання зведених податкових накладних визначені п. 201.4 ПКУ.

У разі якщо станом на дату складання зведених податкових накладних сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як оплата (передоплата) за товари/послуги, перевищує вартість поставлених товарів/послуг протягом місяця, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом). На суму такої передоплати складається податкова накладна в загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця.

Періодичність складання зведених податкових накладних протягом звітного (податкового) періоду на одного контрагента-покупця може бути передбачена в цивільно-правовому договорі з таким покупцем.

Податківці підсумували, що протягом звітного періоду платник податків має право на складання однієї зведеної податкової накладної, яка складається не пізніше останнього дня такого періоду, або двох і більше податкових накладних, виходячи з умов, передбачених цивільно-правовим договором.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин