Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Невірне заповнення граф 5.1 та 5.2 накладної не вважається порушенням

Переглядів: 879 Коментарів: 0
загрузка...
Невірне заповнення граф 5.1 та 5.2 накладної не вважається порушеннямПодатківці нагадали порядок заповнення граф 4, 5.1 та 5.2 податкової накладної

У листі від 15.10.2018 р. №23354/10/28-10-06-11 податківці нагадали, як заповнюються деякі графи податкової накладної, а саме:

Графи 5.1 та 5.2

Якщо вартість послуги визначається із застосуванням одиниць обліку, які відображаються у первинних документах, регістрах бухгалтерського обліку, то у графах 5.1 та 5.2 податкової накладної зазначаються одиниці виміру (умовне позначення і код) згідно з КСПОВО.

Якщо послуга, що надається, не має одиниці обліку, у графі 5.1 зазначається „послуга”, а графа 5.2 не заповнюється.

Графи 5.1, 5.2 заповнюються відповідно до КСПОВО, чинного на дату складання податкової накладної:
у графі 5.1 вказується умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку (українське), зазначеної у КСПОВО;
у графі 5.2 - код відповідної одиниці вимірювання/обліку, зазначений у КСПОВО.

Тобто графи 5.1 та 5.2 податкової накладної не належать до обов’язкових реквізитів.

Таким чином, податкова накладна, у табличній частині якої невірно заповнено графи 5.1 та 5.2, не вважається такою, що заповнена з порушеннями.

Графа 4

При заповненні податкової накладної в графі 4 «Код товару згідно з УКТ ЗЕД» зазначається 10-знаковий код товару. При цьому вноситься він суцільним порядком без будь-яких розділових знаків (пробілів, крапок тощо).

Якщо у вантажній митній декларації зазначено іншу кількість знаків коду УКТ ЗЕД до податкової накладної переноситься аналогічний код без дописування нулів чи інших знаків з вирівнюванням по правому краю поля.

У разі виписки податкової накладної при постачанні одночасно імпортованих та вітчизняних товарів або підакцизних та не підакцизних товарів графа «Код товару згідно з УКТ ЗЕД» заповнюється лише за тими товарними позиціями, які належать до підакцизних, або які ввезені на митну території України.

У клітинках податкової накладної, які не підлягають заповненню, нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляються.

У відповідних графах при заповненні податкової накладної дотримання вимог Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку ДК 011-96 є обов’язковим.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин