Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Юрособа-єдинник має право продати транспортний засіб, який обліковувався на її балансі

Переглядів: 576 Коментарів: 0
загрузка...
Юрособа-єдинник має право продати транспортний засіб, який обліковувався на її балансіФахівці ДФС про правомірність перебування на спрощеній системі оподаткування у разі здійснення операції з продажу основних засобів


ДФС у Житомирській області у листі від 10.12.2018 р. №2809/5/06-30-15-03-20 нагадала, що не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів. До підакцизних товарів належать, зокрема автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів.
Відповідно до п. 292.2 ст. 292 ПКУ при продажу основних засобів юридичними особами - платниками єдиного податку дохід визначається як сума коштів, отриманих від продажу таких основних засобів.
Якщо основні засоби продані після їх використання протягом 12 календарних місяців з дня введення в експлуатацію, дохід визначається як різниця між сумою коштів, отриманою від продажу таких основних засобів, та їх залишковою балансовою вартістю, що склалася на день продажу.
Враховуючи вищенаведене, юридична особа - платник єдиного податку має право здійснити операцію із продажу транспортного засобу, який обліковувався на її балансі
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин