Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Оновлено Положення про порядок інформування громадськості про систему гарантування вкладів фізосіб

Переглядів: 644 Коментарів: 0
загрузка...
Оновлено Положення про порядок інформування громадськості про систему гарантування вкладів фізосібУточнено, що банки зобов'язані включати до змісту договорів банківського вкладу, договорів банківського рахунку умови гарантування Фондом відшкодування коштів за цим вкладом


Фонд гарантування вкладів фізичних осіб рішенням від 09.11.2018 р. №206 затвердив зміни до Положення про порядок інформування громадськості про систему гарантування вкладів фізичних осіб, якими, зокрема, уточнено, що банки зобов'язані включати до змісту договорів банківського вкладу, договорів банківського рахунку умови гарантування Фондом відшкодування коштів за цим вкладом. Зазначена інформація включає:
суму граничного розміру відшкодування коштів за вкладами;
умови, за яких Фонд гарантує/не гарантує відшкодування коштів за вкладами;
інформацію про гарантування/не гарантування вкладнику відшкодування коштів за вкладом;
ефективну відсоткову ставку за договором з метою розрахунку відсотків, які можуть бути виплачені Фондом у разі прийняття Нацбанком рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних або про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку відповідно до ч. 2 ст. 77 Закону "Про банки і банківську діяльність";
графік нарахування відсотків за вкладом із зазначенням того, що відсотки не нараховуються протягом тимчасової адміністрації та ліквідації банку.
Крім цього, викладено у новій редакції довідку про систему гарантування вкладів фізичних осіб, яка розміщується банками у всіх приміщеннях банку, де вкладникам надаються банківські послуги, а також на власних сторінках в мережі Інтернет.
Учасники Фонду зобов'язані привести свою діяльність у відповідність до вимог Положення не пізніше 10 робочих днів з дня, наступного за днем набрання чинності рішенням.
Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 27 листопада 2018 р. за №1484/27929 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування, яке заплановане на 22.12.2018 р. в "Офіційному віснику України".
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин