Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Налогообложение НДС отдельных экспортных услуг

Переглядів: 558 Коментарів: 0
загрузка...
Налогообложение НДС отдельных экспортных услуг Консультаційні, інжинірингові, юридичні та інші послуги, перелічені у підпункті «в» пункту 186.3 Податкового кодексу України (ПК), які надаються платником ПДВ — резидентом нерезиденту, не є об’єктом оподаткування ПДВ, оскільки місцем постачання таких послуг вважається місце за межами митної території України.

Водночас податківці акцентували увагу на підпункті «а» пункту 198.5 ПК, згідно з яким у разі якщо суми ПДВ, нараховані (сплачені) під час придбання товарів чи послуг, були включені до складу податкового кредиту, але такі товари чи послуги починають використовуватися в не оподатковуваних ПДВ операціях, платник ПДВ зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання, виходячи з вартості придбання товарів або послуг. У такому разі він має скласти зведену податкову накладну не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати її в ЄРПН.

Податкові зобов’язання, які платник ПДВ має нарахувати згідно з пунктом 198.5 ПК за ставкою 20%, вказуються в рядку 1.1 декларації з ПДВ.

У рядку 4 декларації вказується обсяг операцій з постачання послуг за межами митної території України.

Всі суми ПДВ, нараховані (сплачені) при придбанні товарів та послуг починаючи з 01.07.2018, відображаються в розділі ІІ декларації:


в рядку 10.1.1 (придбання за ставкою 20%);в рядку 11.1 (придбання за ставкою 0%).
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин