Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Оформляем налоговую накладную на экспорт

Переглядів: 559 Коментарів: 0
загрузка...
Оформляем налоговую накладную на экспорт Як відомо, операції з вивезення товарів за межі митної території України у митному режимі експорту оподатковуються за нульовою ставкою ПДВ. При цьому датою виникнення податкових зобов’язань з ПДВ за операціями з експорту товарів є дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України.

З метою визначення дати виникнення податкового зобов’язання з ПДВ у разі експорту товарів датою оформлення митної декларації вважається дата завершення процедури митного оформлення експортної операції.

Оскільки податкова накладна складається у день виникнення податкових зобов’язань продавця, експортер складає податкову накладну на дату оформлення митної декларації. У графі 11 розділу I такої податкової накладної зазначається база оподаткування для експортних операцій, що підлягають оподаткуванню ПДВ за нульовою ставкою, яка перераховується за офіційним курсом гривні до іноземних валют та курсу банківських металів, встановленому Нацбанком на 0 годин дати оформлення митної декларації.

Аналогічну позицію розміщено в ЗІР (категорія 101.09).

Також податківці звернули увагу платників ПДВ на те, що попередня (авансова) оплата вартості продукції (товарів), що експортовані, не змінює значення сум податкових зобов’язань, а також бази оподаткування з ПДВ таких експортних операцій.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин