Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Что готовит проект компромиссных изменений для плательщиков единого налога

Переглядів: 547 Коментарів: 0
загрузка...
Что готовит проект компромиссных изменений для плательщиков единого налога Кабмін уніс до Верховної Ради проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (№ 3688), розроблений з урахуванням зауважень народних депутатів.

У частині регулювання спрощеної системи оподаткування Уряд пропонує, зокрема, такі зміни.

1. Зменшити розмір граничного річного обсягу доходу єдинників групи 3 до 5 млн грн (наразі відповідний показник становить 20 млн грн).

2. Вилучити застереження щодо того, що права власності/користування земельними ділянками, що є об’єктом оподаткування єдинників групи 4, повинні бути оформлені й зареєстровані відповідно до законодавства.

3. Збільшити відсоткові ставки єдиного податку для єдинників групи 3 до 3 та 5% для платників і неплатників ПДВ відповідно (наразі — 2 та 4%).

4. Збільшити розмір ставок податку для єдинників групи 4:


для ріллі, сіножатей і пасовищ (окрім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях, а також ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) та переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у т.ч. на умовах оренди) — 0,81 (наразі — 0,45);


для ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях, — 0,49 (наразі — 0,27);


для багаторічних насаджень (окрім багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях) — 0,49 (наразі — 0,27);


для багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях, — 0,16 (наразі — 0,09);


для земель водного фонду — 2,43 (наразі — 1,35);


для ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) та переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у т.ч. на умовах оренди, — 5,4 (наразі — 3).
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин