Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Утвержден Порядок формирования и передачи реестра налогоплательщиков для перечисления средств в бюджет в счет погашения долга по НДС

Переглядів: 441 Коментарів: 0
загрузка...
Утвержден Порядок формирования и передачи реестра налогоплательщиков для перечисления средств в бюджет в счет погашения долга по НДС Мінфін наказом від 13.11.2018 р. № 1009 затвердив Порядок формування та надсилання реєстру платників податків для перерахування коштів до бюджету в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість в умовах дії системи електронного адміністрування податку на додану вартість, який визначає механізм формування та надсилання Державною фіскальною службою реєстру для перерахування Державною казначейською службою коштів з рахунків платників податку, відкритих у системі електронного адміністрування ПДВ, до бюджету в рахунок погашення податкового боргу з ПДВ таких платників податку (далі - Реєстр).

Підставою для формування Реєстру є наявність:

рішення суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг;

суми податкового боргу з ПДВ у платника податку, щодо якого прийняте вищезазначене рішення про стягнення коштів, станом на дату формування Реєстру.

Реєстр надсилається ДФС до Казначейства в електронному вигляді з дотриманням вимог законодавства щодо захисту інформації не пізніше наступного робочого дня, що настає за днем його формування.

Списання коштів з електронного рахунку платника податку, відкритого у системі електронного адміністрування ПДВ, відповідно до Реєстру здійснюється Казначейством у межах залишку коштів, що обліковуються на такому рахунку.

У разі якщо суми коштів на електронному рахунку платника податку, відкритому у системі електронного адміністрування ПДВ, недостатньо для перерахування коштів до бюджету в рахунок погашення податкового боргу такого платника податку, сума боргу, зазначена у Реєстрі, обліковується Казначейством до виконання її в повному обсязі.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 08 грудня 2018 р. за N 1523/27968 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин