Популярні новини



загрузка...
Сьогодні Дата   

В каких случаях графа 7 НН заполняется с большим количеством знаков, чем два знака после запятой?

Переглядів: 482 Коментарів: 0
загрузка...
В каких случаях графа 7 НН заполняется с большим количеством знаков, чем два знака после запятой? У податківців запитали: в яких випадках графа 7 податкової накладної заповнюється з більшою кількістю ніж два знаки після коми?

Фахівці ДФСУ відповідають, що згідно із п. 201.2 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями форма та порядок заповнення податкової накладної затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Відповідно до п. 3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2018 № 957, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.10.2018 за № 1235/26012, із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 957), усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками.

Водночас пунктом 15 Порядку № 957 передбачено, що графа 7 заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством.

Тобто графа 7 податкової накладної повинна містити цифрове значення, що має не більше двох знаків після коми. В окремих випадках, коли ціни (тарифи) затверджено відповідними рішеннями уряду, у графі 7 податкової накладної може зазначатися числове значення з більшою кількістю знаків після коми.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: Статті



X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин