Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Коригування фінансового результату на різниці: роз'яснюють податківці

Переглядів: 1305 Коментарів: 0
загрузка...
Коригування фінансового результату на різниці: роз'яснюють податківціЯкщо річний дохід платника податку за 2018 рік не перевищує 20 млн грн, то при визначенні об’єкту оподаткування за 2018 рік він має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці


ДФС у м. Києві у листі від 21.12.2018 р. №19308/10/26-15-15-03-11 роз'яснила: якщо річний дохід платника від будь-якої діяльності за 2018 рік, визначений за правилами бухобліку (за вирахуванням непрямих податків) не перевищує 20 млн грн, платник податку при визначенні об’єкту оподаткування за 2018 рік має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці, визначені відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).
Однак таким правом можна скористатись не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу.
Якщо у платника, який прийняв рішення про незастосування коригувань фінансового результату, в будь-якому наступному році річний дохід перевищує 20 млн грн, такий платник визначає об’єкт оподаткування починаючи з такого року шляхом коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці, визначені відповідно до положень цього розділу.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин