Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Утвержден новый Порядок представления налогоплательщиком заявления о проведении электронной проверки

Переглядів: 357 Коментарів: 0
загрузка...
Утвержден новый Порядок представления налогоплательщиком заявления о проведении электронной проверкиМінфін наказом від 20.11.2018 р. № 1040 затвердив Порядок подання платником податків заяви про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки та прийняття рішення контролюючим органом про проведення такої перевірки, сообщает ЛIГА:ЗАКОН.

Документальною невиїзною позаплановою електронною перевіркою за заявою платника податків вважається перевірка, що проводиться на підставі заяви, поданої платником податків з незначним ступенем ризику, визначеним відповідно до п. 77.2 ст. 77 гл. 8 розд. II Податкового кодексу, до контролюючого органу, в якому він перебуває на податковому обліку. Заява подається за 10 календарних днів до очікуваного початку проведення електронної перевірки, але не раніше офіційного повідомлення центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, про запровадження проведення такої перевірки для відповідних платників податків: які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності; суб'єктів господарювання мікро-, малого, середнього підприємництва; інших платників податків.

Предметом електронної перевірки є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати відповідних передбачених Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи.

Заява та документи, передбачені п. 75.1.2 п. 75.1 ст. 75 гл. 8 розд. II Кодексу, можуть бути подані платником податків до контролюючого органу в один із таких способів:

рекомендованим листом з повідомленням про вручення та з описом вкладеного;

безпосередньо до контролюючого органу;

засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Рішення про проведення/непроведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки приймається керівником контролюючого органу протягом 10 календарних днів з дня отримання заяви.

Рішення про проведення/непроведення електронної перевірки надсилається платнику податків у визначеному ст. 42 гл. 2 розд. II Кодексу порядку не пізніше наступного робочого дня від дати його прийняття.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 08 грудня 2018 р. за N 1522/27967 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин