Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Подання електронної податкової звітності 1-4 січня: є нюанси!

Переглядів: 786 Коментарів: 0
загрузка...
Подання електронної податкової звітності 1-4 січня: є нюанси!З 1 по 4 січня 2016 року будуть проводитись технологічні регламентні роботи в інформаційних системах ДФС. Тому податківці рекомендують в ці дні подавати лише звітність, для якої настає термін сплати нарахованих сум


Як йдеться у повідомленні ДФСУ, у ці дні платникам податків, які подають податкову звітність до контролюючих органів засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством (далі – в електронній формі), засобами АС «Єдине вікно подання електронної звітності», будуть направлятись лише перші квитанції.
По завершенню проведення технологічних регламентних робіт, почне здійснюватись обробка поданої з 1 по 4 січня 2016 року податкової звітності в електронній формі у штатному режимі і буде забезпечено формування та направлення засобами АС «Єдине вікно подання електронної звітності» других квитанцій. При цьому дата реєстрації у контролюючому органі прийнятої податкової звітності буде відповідати даті, зазначеній у першій квитанції.
Отже, перевірку результатів обробки направленої з 1 по 4 січня 2016 року податкової звітності в електронній формі необхідно здійснювати, починаючи з 5 січня 2016 року.
Враховуючи зазначене, рекомендується з 1 по 4 січня 2016 року подавати лише податкову звітність, для якої настає термін сплати нарахованих сум.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин