Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

КВЕД не створює прав або обов’язків для підприємств

Переглядів: 618 Коментарів: 0
загрузка...
КВЕД не створює прав або обов’язків для підприємствДФС наголошує, що КВЕД— це всього лиш статистичний інструмент для впорядкування економічної інформації. Він не створює прав чи обов’язків для підприємств і організацій та не спричинює жодних правових наслідків


ДФС у листі від 22.12.2018 р. №11981/М/99-95-42-03-14 наголосила, що КВЕД – це статистичний інструмент для впорядкування економічної інформації. Водночас Класифікація є механізмом спільної мови, що має використання в багатьох інших, нестатистичних сферах (соціальному та податковому регулюванні, ліцензуванні, системі тарифів тощо), проте, не завжди адаптована до цього повною мірою.
Отже, Класифікація не завжди відповідає всім потребам користувачів за межами статистичної системи, у зв’язку з чим можуть виникнути суперечності стосовно юридичного використання коду КВЕД.
Слід мати на увазі, що код виду діяльності не створює прав чи обов’язків для підприємств і організацій, не спричинює жодних правових наслідків. Код виду діяльності не обов’язково достатній критерій для виконання умов, передбачених нормативними актами. У застосуванні нормативних актів чи контрактів код виду діяльності – це припущення, а не доказ (абзац восьмий п. 1 ДК 009:2010).
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин