Популярні новини



загрузка...
Сьогодні Дата   

На каких основаниях контролирующий орган может в одностороннем порядке расторгнуть договор о признании электронных документов?

Переглядів: 548 Коментарів: 0
загрузка...
На каких основаниях контролирующий орган может в одностороннем порядке расторгнуть договор о признании электронных документов? Податківців запитали: за яких підстав контролюючий орган може в односторонньому порядку розірвати договір про визнання електронних документів?

Наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233 затверджено Інструкцію з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку (далі - Інструкція).

Текст примірного договору про визнання електронних документів визначено у додатку 1 до Інструкції.

Договір про визнання електронних документів (далі - договір) діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів. Якщо платник подає до контролюючого органу нові посилені сертифікати електронного цифрового підпису, договір вважається пролонгованим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів (пункт 3 розділу 6 додатку 1 до Інструкції).

Контролюючий орган має право розірвати договір в односторонньому порядку у випадку ненадання платником податків нового посиленого сертифіката (сертифікатів) відкритого ключа замість скасованих або в разі зміни платником податків місця реєстрації (пункт 4 розділу 6 додатку 1 до Інструкції).
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: Статті



X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин