Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Якщо сума від операцій з постачання товарів за 12 місяців більша 1 млн грн, слід зареєструватися платником ПДВ

Переглядів: 510 Коментарів: 0
загрузка...
Якщо сума від операцій з постачання товарів за 12 місяців більша 1 млн грн, слід зареєструватися платником ПДВДФСУ роз’яснила питання визначення операцій з постачання товарів/послуг, які вважаються оподатковуваними для цілей реєстрації платником ПДВ


У своєму листі від від 28.12.2018 р. №27865/6/99-95-42-01-16-01 ДФС нагадує, що у разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з р. V ПКУ, у т.ч. з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 к.м., сукупно перевищує 1 млн грн (без ПДВ), така особа має зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання). Це не стосується платників єдиного податку І - ІІІ групи.
Якщо особа, яка не є платником податку у зв'язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій відсутні чи менші, бажає добровільно зареєструватися платником податку, така реєстрація здійснюється за її заявою (п. 182.1 ст. 182 ПКУ).
При цьому податківці нагадують, що до оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг належать операції, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою ПДВ, ставкою 7 %, нульовою ставкою ПДВ та звільнені (умовно звільнені) від ПДВ.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин