Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

За якою формою звітувати неприбутківцям за 2015 рік

Переглядів: 1035 Коментарів: 0
загрузка...
За якою формою звітувати неприбутківцям за 2018 рікПодатківці відповідають: до затвердження Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації слід звітувати за формою, затвердженою Наказом Міндоходів від 27.01.2018 р. №85


Фахівці ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 102.20.02) зазначили, що до затвердження визначеного пп. 133.4.3 ПКУ Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації здійснюється подання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій, затвердженого Наказом Міндоходів від 27.01.2018 р. № 85.
При цьому до затвердження Кабміном Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі - Реєстр), включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру для цілей подання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій у частині застосування ознаки неприбутковості слід керуватися наказом Мінфіну від 24.01.2018 р. №37.
При поданні Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій слід враховувати вимоги п. 46.4 ПКУ, яким визначено, що якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації, визначена центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, збільшує або зменшує його податкові зобов’язання, всупереч нормам ПКУ з такого податку чи збору, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації.
Платник податків у разі необхідності може подати разом з декларацією доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід’ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання.
Зазначені роз’яснення надані листом ДФС від 04.01.2016 р. №102/7/99-99-19-02-01-17.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин