Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Відомість розподілу чисельності працівників з січня 2016 року не подається

Переглядів: 1770 Коментарів: 0
загрузка...
Відомість розподілу чисельності працівників з січня 2016 року не подаєтьсяПро це повідомило Управління виконавчої дирекції ФСС НВВ у Запорізькій області


Управління виконавчої дирекції ФСС НВВ у Запорізькій області нагадує, що Законом №909 внесено зміни, зокрема, до статті 8 Закону про ЄСВ та встановлено фіксований розмір єдиного внеску на рівні 22 %.
Також, Законом внесено зміни до статті 9 Закону №1105, якими виключено з основних завдань Фонду та його робочих органів віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності, проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, та виключено статтю 52 Закону №1105, яка регламентувала порядок визначення класу професійного ризику виробництва та його зміну.
Крім того, Законом внесено зміни до пункту 5 частини другої статті 15 Закону №1105, якими з обов’язків роботодавця виключено подання інформації щодо зміни виду діяльності підприємства для переведення його до відповідного класу професійного ризику.
Враховуючи вищезазначене, та відповідно до листа виконавчої дирекції Фонду від 11.01.2016 №01-07-2, страхувальники з січня 2016 року не повинні подавати до робочих органів виконавчої дирекції Фонду Відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності за формою згідно з додатком 3 до Порядку №30.

Від редакції:
Що означає фраза «із січня 2016 року не повинні подавати» у повідомленні Управління виконавчої дирекції ФСС НВВ у Запорізькій області важко сказати.
Нагадаємо, що така відомість надавалась ФСС НВВ тільки для щорічного перегляду з початку поточного року належності страхувальника до класу професійного ризику виробництва за основним видом економічної діяльності. Тому, на наш погляд, оскільки з 01.01.2016 року встановлено фіксовану ставку ЄСВ 22%, яка більше не залежить від класу профризику, то й подавати за 2018 рік відомість розподілу чисельності працівників вже не логічно.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин