Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Налоговый кредит на полученную в финлизинг сельхозтехнику

Переглядів: 528 Коментарів: 0
загрузка...
Налоговый кредит на полученную в финлизинг сельхозтехнику Як відомо, сільгосппідприємства — суб’єкти спеціального режиму оподаткування ПДВ, крім загальної декларації з ПДВ 0110, у якій відображаються розрахунки з бюджетом, подають декларацію з позначкою 0121-0123. До складу податкового кредиту такої декларації спецрежимник має право включити виробничі фактори, зокрема, товари, послуги, а також основні фонди, які придбаваються ним для використання у виробництві сільгосппродукції (пп. 209.15.1 Податкового кодексу України; ПК).

Відповідно до пункту 187.6 ПК датою виникнення податкових зобов’язань лізингодавця для операцій фінансового лізингу є дата фактичної передачі об’єкта фінансового лізингу у користування лізингоотримувачу.

Отже, на дату фактичної передачі об’єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу такий лізингоотримувач-сільгосппідприємство має право включити до складу податкового кредиту, сформованого у декларації 0121-0123, суму ПДВ, нараховану або сплачену з повної вартості об’єкта лізингу. За умови, що об’єкт лізингу буде використовуватися у виробництві сільгосппродукції та за наявності зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної.

У разі якщо об’єкт лізингу призначається для використання не в сільгоспдіяльності платника, нарахована (сплачена) сума ПДВ з вартості об’єкта лізингу включається до складу податкового кредиту, який визначається в основній декларації з ПДВ 0110.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин