Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Как определить суммы НДС, не оплаченные в бюджет в связи с получением льгот по операциям, осуществляемым на таможенной территории Украины

Переглядів: 540 Коментарів: 0
загрузка...
Как определить суммы НДС, не оплаченные в бюджет в связи с получением льгот по операциям, осуществляемым на таможенной территории Украины Міжрегіональне ГУ ДФС — ЦО з ОВП у листі від 29.12.2018 р. № 27756/10/28-10-06-11 розглянуло питання щодо порядку визначення сум податків і зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг за операціями, які здійснюються на митній території України.

Контролери роз’яснили, що в цьому випадку слід керуватися наказом ДПАУ від 29.03.2018 р. № 167.

Розрахунок не внесених до державного бюджету сум податку на додану вартість через застосування нульової ставки здійснюється за алгоритмом:


СП = (V пост, нульов. - V прид.) х розмір ставки податку,


де:

СП — сума пільг;

V пост, нульов. — обсяги операцій з експорту товарів (супутніх послуг) та/або операцій із постачання товарів (послуг) на митній території України, оподатковуваних за нульовою ставкою, — із розділу I «Податкові зобов'язання» податкової декларації з ПДВ;

V прид. — обсяги операцій із придбання товарів (послуг), які використані в операціях з експорту товарів (супутніх послуг) і/або в операціях із постачання товарів (послуг) на митній території України, які оподатковуються за нульовою ставкою.

Розрахунок не внесених до державного бюджету сум податку на додану вартість за операціями з постачання товарів (послуг), що звільнені від обкладення податком на додану вартість, здійснюється за алгоритмом:


СП = (V пост. зв. - (V прид. із податком + V прид. без податку)) х розмір ставки податку,


де:

СП — сума пільг;

V пост. зв. — обсяги операцій, звільнених від обкладення податком на додану вартість, — із розділу I «Податкові зобов'язання» податкової декларації з податку на додану вартість;

V прид. із податком, V прид. без податку — обсяги операцій із придбання товарів (послуг), які використані в операціях, звільнених від обкладення податком на додану вартість.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин