Популярні новини



загрузка...
Сьогодні Дата   

Как с 01.01.2016 года облагается НДС операции по поставке зерновых и технических культур, а также операции по вывозу таких культур за пределы таможенной территории Украины в таможенном режиме экспорта?

Переглядів: 672 Коментарів: 0
загрузка...
Как с 01.01.2016 года облагается НДС операции по поставке зерновых и технических культур, а также операции по вывозу таких культур за пределы таможенной территории Украины в таможенном режиме экспорта? Податківців запитали: який порядок оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання зернових та технічних культур, а також операцій з вивезення таких культур за межі митної території України в митному режимі експорту, з 01.01.2016 року?

Фахівці ДФСУ відповіли наступним чином. Пунктом 83 Закону України від 24 грудня 2018 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», який набрав чинності 01.01.2016 р., із підр. 2 розд. ХХ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) виключено, зокрема, п. 152, відповідно до якого тимчасово до 31.12.2017 р. включно від оподаткування податком на додану вартість (далі – ПДВ) звільнялись операції з постачання на митній території України зернових культур товарних позицій 1001 - 1008 згідно з УКТ ЗЕД та технічних культур товарних позицій 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД, крім першого постачання таких зернових та технічних культур сільськогосподарськими підприємствами - виробниками та підприємствами, які безпосередньо придбали такі зернові та технічні культури у сільськогосподарських підприємств – виробників, а також операції з вивезення в митному режимі експорту зернових та технічних культур, зазначених в абзаці першому п. 152 підр. 2 розд. ХХ ПКУ.

Починаючи з 01.01.2016 року операції з постачання зернових та технічних культур на митній території України оподатковуються ПДВ за ставкою 20 відсотків, а операції з вивезення в митному режимі експорту зернових та технічних культур підлягають оподаткуванню за ставкою 0 відсотків.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: Статті



X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин