Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Правила налогообложения при выходе участника

Переглядів: 606 Коментарів: 0
загрузка...
Правила налогообложения при выходе участника Лист ДФС від 22.12.2018 № 11975/К/99-99-19-0-02-14

Податківці нагадали правила оподаткування операції з повернення коштів або майна (майнових прав) фізичній особі, попередньо внесених нею до статутного капіталу.

По-перше, розділом III Податкового кодексу України не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на різниці при зменшенні статутного капіталу в разі виходу з числа засновників або учасників підприємства.

По-друге, операція з повернення засновникам основних засобів, попередньо внесених ними до статутного капіталу юридичної особи, підлягає оподатковуванню ПДВ на загальних підставах.

По-третє, емітент корпоративних прав (юридична особа) виступає як податковий агент лише в частині відображення у податковому розрахунку за формою № 1ДФ під ознакою доходу «112» операції з повернення коштів або майна (майнових прав) фізичній особі, попередньо внесених нею до статутного капіталу. А фізична особа повинна самостійно визначити фінансовий результат операцій з інвестиційними активами та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин