Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Казначейство по вопросу несвоевременного отражения данных в СЭА НДС

Переглядів: 600 Коментарів: 0
загрузка...
Казначейство по вопросу несвоевременного отражения данных в СЭА НДС На численні звернення платників податків Державна казначейська служба України інформує, що усі системи Казначейства, зокрема, і система електронного адміністрування ПДВ функціонували і функціонують в штатному режимі.

Операції зарахування та списання коштів на рахунках казначейської системи електронного адміністрування ПДВ відбуваються своєчасно та в повному обсязі.

Звертаємо увагу, що саме Державна фіскальна служба України здійснює:

- обчислення суми податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

- формування та надання платникам витягів із системи електронного адміністрування ПДВ з використанням відповідних електронних сервісів в цій системі.

Враховуючи зазначене, з питань невідображення в системі сум поповнення електронних ПДВ-рахунків для збільшення розміру суми для реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних наполегливо рекомендуємо звертатись до Державної фіскальної служби України.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин