Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Округление показателей налоговой накладной

Переглядів: 227 Коментарів: 0
загрузка...
Округление показателей налоговой накладной Аналізуючи норми пунктів 3 та 15 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.2018 № 957, податківці дійшли висновку, що усі вартісні показники податкової накладної мають містити не більше двох знаків після коми (крім показника графи 7, якщо для нього інше передбачено чинним законодавством).

При цьому зазначеним Порядком не визначено обмеження щодо кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що зазначаються у графі 6 податкової накладної.

Необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається така, якої достатньо для правильного розрахунку вартісного показника у графах 8-13 податкової накладної.

Розрахунок вартісного показника, у якому внаслідок добутку показників граф 6 та 7 податкової накладної отримується число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, вважається правильним, якщо з метою скорочення такої кількості знаків до другого знака після коми округлення не призводить до збільшення такого знака на «1» (одиницю).

Щодо особливостей функціонування системи електронного документообігу «M.E.Doc IS» та питань, що виникають під час користування цією системою, податківці пропонують звернутися до розробника зазначеного програмного забезпечення.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин