Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

ДФС нагадала, що за виявлені контролерами помилки в податкових накладних штрафують

Переглядів: 338 Коментарів: 0
загрузка...
ДФС нагадала, що за виявлені контролерами помилки в податкових накладних штрафують Податківці в листі від 19.01.2016 р. № 662/10/26-15-11-01-18 іще раз нагадали: якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, суми податкових зобов’язань і податкового кредиту постачальника й отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, установленому для податкових накладних, і зареєстрованому в ЄРПН (п. 192.1 ПКУ).

Окрім того, розрахунок коригування до податкової накладної складається також у випадку виправлення помилок, не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг. Проте не допускається виправлення даних щодо дати складання податкової накладної та її порядкового номера.

Водночас повідомляється: згідно із п. 1201.4 ПКУ, допущення продавцем товарів/послуг помилок під час зазначення обов’язкових реквізитів податкової накладної, передбачених п. 201.1 ПКУ, виявлених контролюючим органом за результатами документальної позапланової виїзної перевірки, проведеної за заявою покупця, тягне за собою накладення на платника податку — продавця штрафу в розмірі 170 грн і зобов’язання виправити такі помилки.

Тож будьте пильні та виправляйте помилки в обов’язкових реквізитах податкових накладних до того, як до вас навідаються контролери.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин