Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Звіт з ЄСВ за січень 2016: чекаємо на зміни від Мінфіну

Переглядів: 1832 Коментарів: 0
загрузка...
Звіт з ЄСВ за січень 2016: чекаємо на зміни від МінфінуНаближається дата подання Звіту з ЄСВ за січень. Проте як його складати відповідно до нових правил нарахування ЄСВ, поки ще не відомо


Як відомо, починаючи з січня 2016 року ЄСВ потрібно вже нараховувати за ставкою 22%. І тільки для нарахування ЄСВ на зарплату працівників-інвалідів ставки залишились без змін. Також не слід забувати, що вже не має утримань з ЄСВ. Про усі зміни ми писали тут і тут, а також в аналітичному матеріалі тут.
Тож тільки бухгалтери трішки звикли до нових правил нарахування ЄСВ, а вже скоро потрібно буде подавати звіт з ЄСВ за січень 2016.
Як складати звіт з ЄСВ за січень 2016 року відповідно до нових правил нарахування ЄСВ, поки ще не відомо. Відсутня офіційна думка ДФС з цього приводу. Також не має проекту наказу від Мінфіну щодо змін до Порядку складання звіту з ЄСВ, а також змін до самої форми. Слід зазначити, що змінити потрібно не тільки зміст рядків таблиці 1 звіту з ЄСВ, а й відповідні графи таблиці 6.
Сподіваємося, що Мінфін оперативно займеться цим питанням. І зовсім скоро ми зможемо про це Вас проінформувати.
Нагадаємо, що звіт з ЄСВ за січень 2016 року платники ЄСВ (роботодавці) мають подати до 22 лютого 2016 року. Тож у Мінфіну є ще час на приведення у відповідність до Закону № 909 форми звіту з ЄСВ та порядку його складання, про що обов'язково Вас повідомимо. Стежте за оновленням новин!
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин