Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Як отримати витяг із Реєстру платників єдиного податку

Переглядів: 1457 Коментарів: 0
загрузка...
Як отримати витяг із Реєстру платників єдиного податкуПодатківці нагадують, що за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно отримати витяг з Реєстру


ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує платникам податків, що реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.
При цьому реєстрація платником єдиного податку є безстроковою та може бути анульована шляхом виключення з Реєстру за рішенням контролюючого органу у випадках, визначених ст. 299 Податкового кодексу України.
За бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку.
Для цього необхідно подати до контролюючого органу за місцем реєстрації запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку. Такий Витяг надається не пізніше наступного робочого дня з дня надходження запиту та видається особисто заявнику (фізичній особі або уповноваженому представнику юридичної особи) або відправляється поштою ( з повідомленням про вручення) та діє до внесення змін до реєстру платників єдиного податку.
Нагадуємо, що дані з Реєстру платників єдиного податку можна побачити на Єдиному державному реєстраційному веб-порталі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та офіційному веб-сайті ДФСУ.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин