Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Порядок справляння у 2016 році транспортного податку у разі викрадення автомобіля

Переглядів: 572 Коментарів: 0
загрузка...
Порядок справляння у 2016 році транспортного податку у разі викрадення автомобіляУ разі викрадення автомобіля, який є об’єктом оподаткування, транспортний податок за нього не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння


ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що з 01.01.2016 року набрали чинності зміни до статті 267 ПКУ «Транспортний податок».
Внесеними змінами, зокрема, визначено, що у разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який є об’єктом оподаткування, транспортний податок за нього не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем. Проте цей факт має бути підтверджений відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – Реєстр), виданим уповноваженим державним органом.
У разі повернення легкового автомобіля його власнику (законному володільцю), податок за такий легковий автомобіль сплачується з місяця, в якому легковий автомобіль було повернено відповідно до постанови слідчого, прокурора чи рішення суду. Платник податку зобов’язаний надати контролюючому органу копію такої постанови (рішення) протягом 10 днів з моменту отримання.
Окрім того, у разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем юрособою – платником податку подається уточнююча декларація протягом 30 календарних днів з дня внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Реєстру.
У разі повернення легкового автомобіля його власнику, уточнююча декларація юридичною особою – платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня складання постанови слідчого, прокурора чи винесення ухвали суду.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин