Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

З числа платників, які мають право на добровільну сплату ЄСВ, виключені підприємці

Переглядів: 409 Коментарів: 0
загрузка...
З числа платників, які мають право на добровільну сплату ЄСВ, виключені підприємціЛуганське обласне відділення Фонду з ТВП нагадало про зміни в законодавстві, що стосуються добровільно застрахованих осіб в системі державного соціального страхування


Виконавча дирекція Луганського обласного відділення ФСС з ТВП повідомляє, що згідно з останніми змінами, внесеними до Закону про ЄСВ, з 1 січня 2016 року втратили чинність абзац 2 та 4 частини першої статті 10, а саме: з числа платників, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску виключені фізичні особи - підприємці, у т.ч. ті, які обрали спрощену систему оподаткування, і члени сімей ціх осіб, які беруть участь в проведенні ними підприємницькій діяльності, а також особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються незалежною підприємницькою діяльністю, а саме: науковою, літературною, артистичною, художньою, просвітницькою, викладацькою, а також медичною, юридичною практикою або особи, які проводять релігійну (мессионерську) діяльність і отримують дохід безпосередньо від цієї діяльності, за умови, що такі особи не є найнятими робітниками або підприємцями, тобто з 01.01.2016 р. зазначені особи втратили право на отримання допомоги за рахунок коштів Фонду як добровільно застраховані особи.
Що стосується матеріального забезпечення добровільно застрахованих осіб по страхових випадках, які настали до 31.12.2018 р. включно, то згідно з законодавством, яке діяло на момент настання страхового випадку, допомога виплачуватиметься в повному обсязі.
Нагадаємо, що ці платники ЄСВ раніше мали право на добровільну сплату ЄСВ на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, та/або від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин