Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Нормативна грошова оцінка в декларації з плати за землю

Переглядів: 866 Коментарів: 0
загрузка...
Нормативна грошова оцінка в декларації з плати за землюЯкий показник вказується у колонці 9 розділів І та ІІ декларації з плати за землю: нормативна грошова оцінка всієї земельної ділянки чи одиниці площі земельної ділянки? Відповідає ДФСУ


ДФСУ у загальнодоступному інформаціно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 112.05) нагадує, що платники плати за землю (крім фізосіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки декларацію на поточний рік, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.
Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.
У розділі І декларації здійснюється розрахунок суми земельного податку, у розділі ІІ декларації – розрахунок суми орендної плати. Зокрема, річна сума земельного податку зазначається у колонці 12 розділу І декларації, річна сума орендної плати – у колонці 11 розділу ІІ декларації. Оскільки згідно з формою декларації для обчислення річної суми земельного податку та річної суми орендної плати враховується загальна площа земельної ділянки (колонка 8 розділів І та ІІ Податкової декларації), то для визначення розміру плати за землю (земельного податку, орендної плати) слід використовувати нормативну грошову оцінку одиниці площі земельних ділянок. Тобто у колонці 9 розділів І та ІІ декларації вказується нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин