Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Оподаткування виплат на безоплатне харчування працівників

Переглядів: 685 Коментарів: 0
загрузка...
Оподаткування виплат на безоплатне харчування працівниківПодатківці нагадали, що підприємства, установи, організації можуть забезпечувати працівників харчуванням як в обов’язковому порядку згідно з вимогами законодавства, так і з власної ініціативи.

Формувати витрати при визначенні фінансового результату до оподаткування платник податку на прибуток має за правилами бухгалтерського обліку. При цьому розділ III Податкового кодексу України (ПК) не передбачає коригування такого фінансового результату на «негосподарські» витрати, окрім випадку понесення витрат, пов’язаних з невиробничими основними засобами.

Також дохід, отриманий як додаткове благо, зокрема, у вигляді харчування, безоплатно отриманого працівником, оподатковують ПДФО за ставкою податку, визначеною в пункті 167.1 ПК (у 2016 році ― 18%). А з виплат соціального характеру в грошовій і натуральній формі необхідно сплачувати єдиний внесок. Серед таких виплат є, зокрема, оплата або дотації на харчування працівників, зокрема в їдальнях, буфетах, профілакторіях.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин