Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Як подавати фінзвітність компаніям з управління активами?

Переглядів: 493 Коментарів: 0
загрузка...
Як подавати фінзвітність компаніям з управління активами? Підприємства, які провадять господарську діяльність з управління активами, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності – починаючи з 1 січня 2018 року, повідомляє ЗіБ.

На це у своєму роз'ясненні до порядку складання компаніями з управління активами фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності, звертає увагу Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, передає видання "Закон і Бізнес".

Частиною другою статті 12-1 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» № 996-XIV від 16 липня 1999 року (зі змінами і доповненнями) передбачено, що публічні акціонерні товариства, банки, страховики, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами.

Порядок складання перших фінансових звітів за міжнародними стандартами фінансової звітності (далі – МСФЗ) визначено МСФЗ 1 «Перше застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності» (далі - МСФЗ 1).

Також актуальним залишається спільний лист Національного банку України, Міністерства фінансів України, Державної служби статистики України від 07 грудня 2018 року № 12-208/1757-14830/31-08410-06-5/30523/04/4-07/702, яким роз’яснено підходи до складання фінансової звітності з урахуванням вимог МСФЗ 1 для суб’єктів господарювання, до яких законодавством було встановлено вимоги із застосуванням МСФЗ з 1 січня 2018 року.

Відповідно до зазначеного, при складанні фінансової звітності за 2018 рік підприємствам, які провадять господарську діяльність з управління активами слід керуватися МСФЗ 1 та Спільним листом, враховуючи вимоги законодавства щодо необхідності застосування МСФЗ.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин