Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Як оподатковуються виплати на безоплатне харчування працівників

Переглядів: 694 Коментарів: 0
загрузка...
Як оподатковуються виплати на безоплатне харчування працівниківДФС розглянула питання щодо включення до оподаткованого доходу вартості харчування, безоплатно наданого товариством основним працівникам та працівникам, що виконують роботи за цивільно-правовими договорами


ДФС у Миколаївській області у листі від 11.02.2016 р. № 431/10/14-29-15-01-10 нагадує, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо, зокрема, у вигляді харчування, безоплатно отриманого платником податку.
Однак, оподаткування доходів фізичних осіб, у тому числі одержаних у вигляді додаткового блага, розглядається лише у разі їх одержання безпосередньо конкретним платником податку.
Отже, дохід, отриманий як додаткове благо, зокрема, у вигляді харчування, безоплатно отриманого платником податку, оподатковується за ставкою 18 %.
При оподаткуванні ПДФО додаткового блага слід пам'ятати, що базою оподаткування доходів у будь-якій негрошовій формі є вартість такого доходу, розрахована за звичайними цінами, правила визначення яких встановлені згідно з ПКУ, помножена на натуральний коефіцієнт (п. 164.5 ПКУ).
Окрім того, з виплат соціального характеру у грошовій і натуральній формі необхідно нараховувати та сплачувати єдиний внесок, серед них, зокрема, оплата або дотації на харчування працівників, у тому числі в їдальнях, буфетах, профілакторіях.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин