Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

У ДФС - кадрова перебудова

Переглядів: 593 Коментарів: 0
загрузка...
У ДФС - кадрова перебудоваПісля її завершення працівникам обіцяють підняти зарплату на 30-40%


Нині фіскальна служба вкотре за її історію трансформується. «Ми майже вдвічі скоротили кількість регіональних інспекцій, усунули дублюючі функції і загалом робимо все, щоб відомство працювало прозоро та ефективно, – цього від нас вимагає держава і суспільство», - зазначив Голова ДФС Роман Насіров під час прес-конференції 15 лютого, додавши, що такі перетворення відбуваються на тлі скорочення працівників відомства на 30%.
Тестування, яке розпочалося в листопаді 2018 р., пройшли вже майже 1000 керівників центрального апарату, а також ключові працівники в обласних підрозділах. Серед основних критеріїв оцінювання – професіоналізм, лідерські якості, благонадійність. 49% працвників показали відмінні та задовільні результати, причому найкращими вони виявилися в осіб, призначених на ті чи інші відповідальні посади впродовж останніх 4-5 місяців.
Водночас 39% працівників не склали тест саме за критерієм благонадійності. «Це реалістичний результат, це те, чого ми очікували», - констатував Роман Насіров. До таких людей, якщо вони є висококваліфікованими, застосовуються альтернативні методи оцінки – тестування на поліграфі, перевірка підрозділами внутрішньої безпеки ДФС тощо.
Новим штатним розписом відомства передбачено 265 керівних посад у цетральному апараті, з яких на сьогодні затверджено 129. Решту ретельно добирають, в тому числі за допомогою Виконавчого комітету, який створено в структурі ДФС за рекомендацією МВФ. «Завершити процес плануємо в березні», - окреслив часові рамки Голова ДФС.
Директор Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом ДФС Олена Кропив’янська повідомила про інші нововведення, які збираються запровадити в податковій. Чи не основне з них – удосконалення системи управління документами. «Ми прагнемо, щоб замість узгодження листів та інших документів на різних поверхах кожен працівник мав власний електронний підпис, що дасть можливість суттєво зекономити час», - пояснила головний ейчар служби.
«Вісник» поцікавився, яких змін надалі фіскалам слід очікувати по зарплаті, адже останнім часом про це нічого не чути. Наводимо відповідь Романа Насірова повністю:
«Із цими питаннями звертайтесь до мене, а я буду звертатися ще до Міністерства фінансів. Що відбувається зараз? По завершенні процесу оптимізації десь у березні ми зможемо використати частину фонду оплати праці, яка в нас вивільняється, на збільшення заробітної плати для фахівців, що будуть працювати в оновленій Державній фіскальній службі. Я думаю, в нас буде достатньо коштів, щоб збільшити десь на 30, може, навіть на 40% заробітну плату, використовуючи саме ці кошти. І на 2016 рік великим завданням для мене буде знайти ту форму співпраці з Кабінетом Міністрів, Міністерством фінансів України, як вийти на нормальну зарплату для працівників ДФС. Це нелегке завдання, ми над ним працюємо і будемо працювати далі».
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин