Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Коли повідомляти працівника про зміну умов праці

Переглядів: 504 Коментарів: 0
загрузка...
Коли повідомляти працівника про зміну умов праціПро змiну iстотних умов працi слід повідомляти не пізніше, нiж за два мiсяцi. Проте, як зауважує Держпраці, якщо роботодавець та працівник досягли згоди між собою щодо нових умов оплати праці, то повідомляти працівника не потрібно


Держпраці у Вінницькій області нагадує, що відповідно до норм частини третьої ст. 32 КЗпП, у зв’язку зі змiнами в органiзацiї виробництва i працi допускається змiна iстотних умов працi при продовженнi роботи за тiєю ж спецiальнiстю, квалiфiкацiєю чи посадою. Про змiну iстотних умов працi – систем та розмiрiв оплати працi, пiльг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, сумiщення професiй, змiну розрядiв i найменування посад та iнших – працiвник повинен бути повiдомлений не пізніше, нiж за два мiсяцi.
Проте, якщо роботодавець та працівник досягли згоди між собою щодо нових умов оплати праці, то повідомляти працівника про зменшення зарплати не потрібно.
Якщо зміна істотних умов трудового договору проведена не у зв’язку зі зміною в організації виробництва і праці на підприємстві, то така зміна з урахуванням конкретних обставин може бути визнана судом неправомірною. Тоді власник або уповноважений ним орган має поновити працівникові попередні умови праці.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин